Ono kdyby se jednalo o jednoho císaře pána, tak to ani tak moc neřeším. Ale nás žije na jednom malém hradě celých šest lidí a jeden kocour. Mimo mě, rodinného posluhy, je tu 5 plnohodnotných císař pánů a když se zadaří, jde u nás o nepřetržité trůnění s v pravdě tandemovým předávání žezla. Nebudu zacházet do podrobností, určitě to znáte samy ( to tvrdé y je tady záměrně). Tato místa, kde se dveře netrhnou, jsou pro vonítka tou nejtěžší zatěžkávací zkouškou. Proto uděluji tomtu vonítku titul Nejvýkonnější, protože konkurenci nemá. Voní nepřetržitě, nemusí se šplíchat, ani nijak odjišťovat. Díky tomuto vonítku, je pro mě nově trůnící místnost, místem svěžesti, ať už tam jdu po komkoli.

Budete potřebovat:

malou skleněnou nádobku z užším hrdem (já použila tuhle)
30ml parfémového oleje (1 až 2 kombinujte dle toho, co vám voní – já jsme použila Santalové dřevo a Třešňový květk dostání zde)
3ks bambusových tyčinek – občas se ptáte, jestli to lze nahradit špejlemi.. nejde! bambusové tyčinky, mají v sobě kanálky, které vůni vedou. To špejle nemá, tutíž tak nefunguje, jen z toho trčí 🙂 K dostání zde.

Hotový balíček na výrobu vonítka je připraven tady.

Bambusové tyčinky rozstřihněte vejpůl – bude jich mít pak celkem 6. Do malé skleničky to stačí. Vonět to bude víc.
Vyberte si parfémový olej, který vám voní. Nebo si vyberte dva a smíchejte je.
Vložte bambusové tyčinky a umístěte na místo, které potřebujete provonět.

 

Tvoříte rádi užitečné věci?

Tvoříte rádi užitečné věci?

Pořiďte si knížku Děláme si to doma sami a změňte taky svůj život k lepšímu! 🙂
http://www.essential.cz/www-essential-cz/eshop/36-1-KNIHA-Delame-si-to-doma-sami