Mám už týden takovou malou novinku, přírůstek do naší home-made rodiny. Vlastní kanál na youtube a na něm už první video. Shodou okolností je to první video právě na tento recept. Mám z něj radost. Jak z receptu, tak z kanálu, tak z videa. Na youtube jsme nová a teprve se rozkoukávám. Co ale vím je, že dobrý nápad je kliknout na tlačítko pod videem ‚odebírat‘ a to ze tří důvodů. Pro vás, že vám neunikne žádný další video recept. Pro ostatní, že se jim bude lépe vyhledávat recept v prohlížeči. A pro mě, že vím, že tam na druhém konci někdo je, koukne na to a má z toho užitek.
Tak prosím, sdílejte, odebírejte. Už dnes k lesku na rty přibude detoxikační jemný šampon z růžových kvítků. Také jednoduchý recept, za minutu hotový! 🙂
Tenhle ochranný lesk je lehký jako facka a myslím, že se může stát mimo jiné krásným originálním dárkem pro někoho, koho máte rádi (a je to žena). Připravila jsme ho i do balíčku, který je takový pěkný dárkový, takže předčasné vánoční shánění může začít úplně bez stresu. Recept najdete na youtube a popis dávám i zde. Tak ať se povede a dělá radost!

Budete potřebovat:
30ml lanolinu (seženete zde)
10ml jojobového oleje (seženete zde)
10ml ricinového oleje (seženete zde)
špetku perlového pigmentu bronz (seženete zde)
transparentní kelímky na lesk (seženete tady)

Balíček od balíků z venkova!
Chcete si zjednodušit život? Pořiďte si hotový balíček na výrobu domácí přírodní kosmetiky a lékárny přímo tady.

Do misky přemístěte lanolin.

K němu přilijte jojobový a ricinový olej.

Všechny tři suroviny nechte rozpustit ve vodní lázni. Pak přidejte špetku pigmentu. Čím víc ho dáte, tím sytější lesk budete mít. Je lepší začít opatrně a pak přidávat.

Přelijte do kosmetického kelímku na lesk. Na toto množství budete potřebovat 3.

Doba spotřeby je dle trvanlivosti použitých surovin, respektive té nejkratší. Celý video recept najdete tady.