První menstruací děvčata nastupují do hormonální dálkové linky s více či méně pravidelnými jedno měsíčními zastávkami, které většinou přijdou, když je nejmíň čekáte.. No, anebo nepřijdou a to se pak začnou dít věci… Konečnou stanicí je menopauza, strašák, který by měl vlastně být  vysvobozením a odměnou ženě, která doplodila a konečně, po půl století, může patřit sama sobě. Tedy teoreticky.
Turbulentní jízdu a dojízdu hormonálním autobusem si můžete zpříjemnit extraktem z červeného jetele. Obsahuje fytoestrogeny, tj rostlinné estrogeny, které jsou velmi podobné lidským.
Můžete užívat v jakémkoli věku, estrogeny dělají ženu ženou, vyhlazují pleť, rozzáří vlasy, dodají dobrou náladu hlavně v období měsíčních ‚zastávek‘ a pak na konci jízdy k substituci mizícího vlastního estrogenu. Prodloužíte si svou svěžest a vyhnete se nepříjemným tělesným souvislostem a to zcela přírodně.

Budete potřebovat:
10g květu červeného jetele (k dostání tady)
250ml vodky nebo líhu
sklenici se špuntem (k mání zde)

Květy zalijte alkoholem a nechte louhovat 2 týdny. Poté přeceďte přes jemné sítko, kávový filtr nebo plátno a užívejte večer 5-10 kapek.

 

 

Kniha + 100 Kč
Objednejte si knihu a my vám k ní přidáme dárkový kupón na 100,- Kč!
Potřebujete k tomu další komentáře? Že ne? Tak odkaz je rovnou tady!

Líbil se vám tenhle recept? Zkoukněte další návody,  budete je milovat!

a15e8-divizna
18c8f-olejicekDomácí olejíček na prořezávající se zoubky