(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = „//connect.facebook.net/en_GB/all.js#xfbml=1“; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‚script‘, ‚facebook-jssdk‘));Ať máte pejsky rádi nebo ne, určitě znáte někoho, kdo pejska zbožňuje víc než cokoli na světě. Takto ‚postiženému‘ člověku, potažmo pejskovi, určitě uděláte radost pokud mu pod stromeček od vás přistane poctivá domácí pochoutka pro pejsky.
A pejskaři z měst, pokud vás už mám tady: prosím, prosím, prosím sbírejte hovínka, vždyť to zase taková práce není. Děkuji vám za sebe a všechny naše, vaše i jejich děti.

Na pořádnou dávku psího pošušňání budete potřebovat:
3 šálky pšeničné mouky
1 šálek ovesných vloček
1/3 šálku másla nebo margarínu
1 šálek horkého hovězího vývaru
3/4 šálku kukuřičné mouky
2 lžíce cukru
1/2 šálku mléka
1 vajíčko

Prvně smíchejte margarín, vločky a vývar, nechte stát 10 minut. Potom přimíchejte vše ostatní (kromě pšeničné mouky) a dokonale promíchejte. Postupně pak přidávejte pšeničnou mouku až uhnětete kompaktní těsto. Vyválejte na asi půl centimetru a vykrajujte tvary. Pokud nemáte (a chcete) kostičku, můžete si ji namalovat a vystřihnout z papíru a vykrajovat nožem. Položte na plech a pečící papír a pečte 30- 45 min na 170 C. Nechte vychladnout, nabalíčkujte, omašličkujte, označte jménem hafíka a pak zavolejte Ježíškovi, aby vyřídil ten zbytek 🙂

Líbil se vám tenhle recept? Zkoukněte další návody,  budete je milovat!

banner na slevy