(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = „//connect.facebook.net/en_GB/all.js#xfbml=1“; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‚script‘, ‚facebook-jssdk‘)); A teď něco pro holky. 🙂 Samy víte jak drahá je péče o pleť, tohle chlapi nikdy nepochopí a ani se o to nesnažte, nadělají se vám zbytečné vrásky..
Pokud si chcete udělat opravdu luxusní přírodní krém nepodobný tomu co nabízí Dr Hauschka, Oriflame, nebo Lancome, zkuste tenhle recept. Nebudou v něm žádné škodliviny, ani konzervační přísady, jenom čistá příroda.  Co víc, snížíte si náklady na péči o pleť až o 300%.

Budete potřebovat:
1 hrnek oleje z hroznových semínek
1/4 hrnku kokosového oleje (bio i nebio seženete tady)
1 lžíci Lanolinu (seženete tady)
1 lžíci včelího čoček vosku  (bio i nebio seženete tady)
2/3 hrnku převařené destilované vody
1/2 hrnku aloe vera gelu (recept najdete tady)
1/4 lžičky vitaminu E (seženete tady)
2 kapky oblíbeného esenciálního oleje (vybrat si můžete tady)

Pečlivě si omyjte ruce a ideálně vydezinfikujte pracovní desku i ruce izopropanolem nebo 70% ethanolem a nechte oschnout, ať si výrobek nijak nekontaminujete – déle Vám vydrží.
Nechte všechny suroviny stát tak, aby měly stejnou pokojovou teplotu než začnete.
Ve vodní lázni rozehřejte a nechte spojit olej z hroznových semínek, kokosový olej, včelí vosk a lanolin. Až se vše promíchá, odstavte a nechte schladit na pokojovou teplotu. Do mixéru si dejte vitamíny A a E, destilovanou vodu a aloe vera a mixujte na nejvyšší rychlost. Až se suroviny spojí, přidejte olejovo-voskovou hmotu a dál mixujte. Krém začne tuhnout, v ten moment přestaňte mixovat a dejte to prázdné vyvařené (sterilní) nádobky na denní krém.
Tenhle krém je tak báječný, že už kupovaný nebudete chtít.Uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 týdnů.

Líbil se vám tenhle recept? Zkoukněte další návody,  budete je milovat!