(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = „//connect.facebook.net/en_GB/all.js#xfbml=1“; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‚script‘, ‚facebook-jssdk‘));Tablety do myčky byly jednou z těch méně příjemných položek na mých účtenkách. Pro ty z vás, co jako já raději utratí peníze za jiné hezké věci, je tady recept na ‚tablety‘ do myčky za pusu. Navíc s tímto prostředkem už nebudete potřebovat používat jiné prostředky na mytí a změkčování vody, ani proti vodnímu kameni. Všechno je v tom, all inclusive.

Budete potřebovat:
300g jedlé sody (můžete si objednat na tady)
300g práškové sody na praní (můžete si objednat na tady)
150g kuchyňské soli
150g kyseliny citronové (můžete si objednat na tady)

 Všechny tyhle prášky smíchejte a dejte do pěkné dózy s víčkem. Právě jste ušetřili XXX,- korun, tak si můžete vybrat nějakou fakt pěknou. 🙂 Pozor do mixu se nesmí dostat vlhkost, jinak vám kyselina citronová ztvrdne a máte z toho jednu velkou tabletu.

Při mytí postupujte následovně:
1) Do dvířek na tabletu dejte 1-2 lžičky této směsi a zakápněte 2 kapkami normálního jaru na ruční mytí nádobí, POZOR více fakt ne!
2) Dolů do myčky můžete i nalít půl hrnku octa (skleničky se budou blýskat jako z reklamy).

Normálně spusťte cyklus, teď si můžete dát nožky nahoru a relaxovat, máte další zářez v boji proti předraženým výrobkům nadnárodních korporací. Jen tak dál! 🙂


Líbil se vám tenhle recept? Zkoukněte další návody,  budete je milovat!